İstanbul Şehir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü ve Modern Türkiye Araştırmaları Merkezi işbirliğinde düzenlenecek Sosyal Politikalar: Kurumlar ve Bireyler çalıştayı için özet gönderme süreci başladı.
İstanbul Şehir Üniversitesinden yapılan duyuruda “Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Sosyal Politikalar: Kurumlar ve Bireyler adlı çalıştay Türkiye’de sosyal politikalar üzerine çalışan akademisyen ve araştırmacıları bir araya getirerek sosyal politika ve refah devleti tartışmalarını çeşitli boyutları ile ele almayı amaçlamaktadır.” denildi.
“23 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Şehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan çalıştayda aile, kadın, yaşlanma, sosyal hizmetler, eğitim, eşitsizlik ve sosyal dışlanma, göç, refah devletleri, yoksulluk gibi sosyal politika disiplininin çok farklı konuları refahın dağıtımı perspektifi içinde çeşitli boyutlarıyla ele alınacaktır. Çalıştaya katılmak isteyen araştırmacılar, çalışmalarının yöntem ve bulgularını da içeren 400 ila 500 kelimelik Türkçe kısa özeti ve irtibat bilgilerini email olarak Furkan Çeliktaş’a (furkanceliktas@std.sehir.edu.tr) 24 Kasım 2017 tarihine kadar gönderilmelidir.”
Çalıştay için özet son gönderim tarihi 24 Kasım 2017 olarak duyuruldu.
Print Friendly, PDF & Email
0

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER